Munca ”la negru” continuă să se manifeste în județul nostru, în ciuda amenzilor drastice pe care le riscă angajatorii care o practică. Astfel, numai...
Dublarea primei de activare, prevăzută de OUG nr.60/2018, a fost consfințită zilele trecute prin promulgarea de către președintele Klaus Iohannis a legii de aprobare...