Garda de Mediu a amendat cu 50.000 de lei serviciul de salubrizare din Buhuși
Garda Națională de Mediu – Comisariatul Județean Bacău a aplicat amenzi în valoare totală de 50.000 de lei în urma unui control neplanificat desfășurat...











