Acasă Actualitate S-a dat drumul la primul giratoriu din Șerbănești S-a dat drumul la primul giratoriu din Șerbănești de Deșteptarea - 20 octombrie 2018 Acțiune FacebookXWhatsAppTelegramVK ULTIMELE ȘTIRI Primarul comunei Horgești, Alina-Adriana Temea, aleasă președinte al organizației locale PSD Actualitate 23 iunie 2026 731014392_1496010828934173_1302323837544514288_n 23 iunie 2026 878787 23 iunie 2026 Șofer băut și cu permisul anulat, reținut după ce a încercat... Actualitate 23 iunie 2026 Jandarm băcăuan, exemplu de spirit civic: a găsit un portofel cu... Actualitate 23 iunie 2026