24 iulie 2024
Zona zeroEu știuProgram Happy Cinema Bacău

Program Happy Cinema Bacău

Vineri,14 Iunie
14:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
16:00 Noaptea lui Vlad – Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
16:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
17:00 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
17:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Mașa și cele 6ase umbre – Acţiune, Normal, AP12
18:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
19:00 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
19:30 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
20:30 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:00 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:30 The Watchers – Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Sâmbătă,15 Iunie
10:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
11:00 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
11:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
13:00 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
14:00 Noaptea lui Vlad – Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
14:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:00 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:30 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
16:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
17:00 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
18:00 Mașa și cele 6ase umbre – Acţiune, Normal, AP12
18:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
19:00 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
20:00 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
20:30 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:00 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:30 The Watchers – Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12



Duminică,16 Iunie
10:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
11:00 Frumoasa din Pădurea Adormită – Aventuri, Familie, Normal, AG
11:00 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
11:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:10 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
13:00 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
14:10 Noaptea lui Vlad – Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
14:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:00 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:30 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
16:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
16:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
17:00 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
18:00 Mașa și cele 6ase umbre – Acţiune, Normal, AP12
18:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
19:00 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
20:00 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
20:30 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:00 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:30 The Watchers – Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Luni,17 Iunie
14:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
16:00 Noaptea lui Vlad – Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
16:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
17:00 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
17:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Mașa și cele 6ase umbre – Acţiune, Normal, AP12
18:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
19:00 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
19:30 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
20:30 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:00 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:30 The Watchers – Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Marţi,18 Iunie
14:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
16:00 Noaptea lui Vlad – Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
16:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
17:00 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
17:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Mașa și cele 6ase umbre – Acţiune, Normal, AP12
18:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
19:00 Întors pe dos 2 (sub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
19:30 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
20:30 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:00 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
21:30 The Watchers – Fantastic, Horror, Mister, Thriller, Normal, AP12

Miercuri,19 Iunie
14:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
14:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
15:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
16:00 Noaptea lui Vlad – Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
16:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
17:00 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
17:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:00 Mașa și cele 6ase umbre – Acţiune, Normal, AP12
18:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
19:30 Mothers’ Instinct – Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
20:00 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
20:30 DogMan – Dramă, Premiera, AP12
21:00 The Bikeriders – Crimă, Dramă, Avanpremiera, AP12
21:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15

Joi,20 Iunie
14:30 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 Prieteni imaginari (dub) – Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
16:00 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
16:30 My Sweet Monster – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
17:00 Noaptea lui Vlad – Acţiune, Fantastic, Istoric, Normal, AG
17:30 Întors pe dos 2 (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Dramă, Familie, Fantastic, Premiera, AG
18:00 Garfield (dub)3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
18:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15
19:00 Rite Here Rite Now – Muzică, Premiera, N15
19:30 Mothers’ Instinct – Dramă, Thriller, Avanpremiera, AP12
20:00 Furiosa: A Mad Max Saga – Acţiune, Aventuri, SF, Thriller, Normal, N15
21:00 The Bikeriders – Crimă, Dramă, Avanpremiera, AP12
21:30 Bad Boys: Ride or Die – Acţiune, Aventuri, Comedie, Normal, N15



spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Ultimele știri