17 aprilie 2024
Zona zeroEu știuProgram Happy Cinema Bacău

Program Happy Cinema Bacău

Vineri,16 Februarie
13:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
13:30 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
14:00 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Normal, AG
14:30 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
15:00 Ultimul jaguar negru (dub) – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
15:30 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
16:00 Autumn and the Black Jaguar – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12
17:20 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
18:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
18:30 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
19:00 The Zone of Interest – Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
19:30 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
20:30 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
21:00 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
21:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12
22:00 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Normal, IM18

Sâmbătă,17 Februarie
10:20 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
10:30 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
11:00 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
11:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Normal, AG
12:20 Ultimul jaguar negru (dub) – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
12:30 Butterfly Tale – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
13:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
13:30 Autumn and the Black Jaguar – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
14:30 Butterfly Tale – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
15:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
15:40 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
16:00 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
16:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12
17:00 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
18:10 Argylle – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
18:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
19:00 The Zone of Interest – Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
19:20 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Normal, IM18
20:30 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
21:00 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
21:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12
22:00 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Normal, IM18

Duminică,18 Februarie
10:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
10:20 Butterfly Tale – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
10:40 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
11:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Normal, AG
12:00 Ultimul jaguar negru (dub) – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
12:20 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
12:40 Argylle – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
13:30 Autumn and the Black Jaguar – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
14:10 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
14:30 Butterfly Tale – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
15:20 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
15:40 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
16:10 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
16:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12
17:40 Argylle – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
18:00 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
18:30 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Normal, IM18
19:00 The Zone of Interest – Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
20:00 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
20:30 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
21:10 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Normal, IM18
21:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12



Luni,19 Februarie
13:00 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
13:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Normal, AG
14:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
14:30 Butterfly Tale – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
15:00 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
15:30 Autumn and the Black Jaguar – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
16:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12
17:30 Argylle – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
18:00 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
18:30 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
19:00 The Zone of Interest – Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
20:00 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
20:30 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
21:00 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Normal, IM18
21:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12

Marţi,20 Februarie
13:00 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
13:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Normal, AG
14:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
14:30 Butterfly Tale – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
15:00 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
15:30 Autumn and the Black Jaguar – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
16:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12
17:30 Argylle – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
18:00 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
18:30 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
19:00 The Zone of Interest – Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
20:00 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
20:30 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
21:00 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Normal, IM18
21:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12

Miercuri,21 Februarie
13:00 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
13:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Normal, AG
14:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
14:30 Butterfly Tale – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
15:00 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
15:30 Autumn and the Black Jaguar – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
16:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12
17:30 Argylle – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
18:00 Cats & Dogs 3: Paws Unite – Acţiune, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Romantic, Dragoste, Normal, AG
18:30 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
19:00 The Zone of Interest – Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
20:00 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Normal, IM18
20:30 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
21:00 Baghead – Horror, Avanpremiera, N15
21:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12

Joi,22 Februarie
13:00 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
13:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Normal, AG
14:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
14:30 Butterfly Tale – Animaţie, Familie, Avanpremiera, AG
15:00 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
15:30 Autumn and the Black Jaguar – Aventuri, Comedie, Familie, Normal, AG
16:00 Little Eggs: Frozen Rescue – Animaţie, Comedie, Premiera, AG
16:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12
17:30 Argylle – Acţiune, Thriller, Normal, AP12
18:00 Cats & Dogs 3: Paws Unite – Acţiune, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Romantic, Dragoste, Normal, AG
18:30 Complotul bonelor – Comedie, Normal, AP12
19:00 The Zone of Interest – Dramă, Istoric, Război, Premiera, AP12
20:00 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Normal, IM18
20:30 Bob Marley: One Love – Biografic, Dramă, Muzică, Premiera, N15
21:00 Baghead – Horror, Avanpremiera, N15
21:30 Madame Web – Acţiune, Aventuri, SF, Premiera, AP12

spot_img
spot_img
- Advertisement -

Ultimele știri