17 aprilie 2024
Zona zeroEu știuProgram Happy Cinema Bacău

Program Happy Cinema Bacău

Vineri,2 Februarie
13:00 The Snow Queen and the Princess – Animaţie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
13:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
14:00 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
14:30 Miraculous: Ladybug & Cat Noir, the Movie – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Romantic, Normal, AG
15:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
15:30 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
16:00 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
17:00 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
17:40 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
18:00 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
18:30 Aquaman și regatul pierdut 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:20 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
20:00 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
20:30 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
21:00 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
21:30 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
22:00 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12

Sâmbătă,3 Februarie
10:00 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
10:20 The Snow Queen and the Princess – Animaţie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
10:40 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
11:00 Miraculous: Ladybug & Cat Noir, the Movie – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Romantic, Normal, AG
11:50 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
12:30 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
13:00 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
13:30 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
14:00 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
15:00 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
15:20 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
16:00 Ultimul jaguar negru (dub) – Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
16:30 Aquaman și regatul pierdut 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
17:20 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
18:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
18:30 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
19:00 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Avanpremiera, IM18
19:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
20:40 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
21:00 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
21:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
22:00 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15

Duminică,4 Februarie
10:00 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
10:20 The Snow Queen and the Princess – Animaţie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
10:40 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
11:00 Miraculous: Ladybug & Cat Noir, the Movie – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Romantic, Normal, AG
11:50 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
12:30 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
13:00 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
13:30 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
14:00 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
15:00 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
15:20 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
16:00 Ultimul jaguar negru (dub) – Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
16:30 Aquaman și regatul pierdut 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
17:00 Pet Shop Boys Dreamworld: The Greatest Hits Live at the Royal Arena Copenhagen – Muzică, Normal,
18:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
18:30 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
19:00 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Avanpremiera, IM18
19:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
20:30 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
21:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
21:30 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15



Luni,5 Februarie
13:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
14:00 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
14:30 Miraculous: Ladybug & Cat Noir, the Movie – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Romantic, Normal, AG
15:00 The Snow Queen and the Princess – Animaţie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
15:30 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
16:00 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
16:40 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
17:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
17:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
18:10 Aquaman și regatul pierdut 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:00 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
19:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
20:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
20:40 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
21:00 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
21:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12

Marţi,6 Februarie
13:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
14:00 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
14:30 Miraculous: Ladybug & Cat Noir, the Movie – Acţiune, Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Romantic, Normal, AG
15:00 The Snow Queen and the Princess – Animaţie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
15:30 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
16:00 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
16:40 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
17:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
17:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
18:10 Aquaman și regatul pierdut 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:00 Complotul bonelor – Comedie, Avanpremiera, AP12
19:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
20:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
20:40 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
21:10 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
21:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12

Miercuri,7 Februarie
14:00 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
14:30 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
15:00 The Snow Queen and the Princess – Animaţie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
15:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
16:00 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
16:40 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
17:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
17:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
18:10 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
19:00 Complotul bonelor – Comedie, Avanpremiera, AP12
19:30 Autumn and the Black Jaguar – Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
20:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
20:30 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Avanpremiera, IM18
21:10 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
21:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12

Joi,8 Februarie
14:00 Just Super – Animaţie, Familie, Normal, AG
14:30 Inseparabilii (dub) 2D – Animaţie, Premiera, AG
15:00 Superpietonii Zurli – Familie, Normal, AG
15:30 The Snow Queen and the Princess – Animaţie, Aventuri, Fantastic, Normal, AG
15:50 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
16:30 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12
17:00 Tati part-time – Comedie, Normal, AP12
17:20 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
18:00 The Beekeeper – Acţiune, Thriller, Normal, N15
18:30 Autumn and the Black Jaguar – Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
19:30 Proiecția specială – Complotul Bonelor – Comedie, Avanpremiera, AP12
20:00 Argylle – Acţiune, Thriller, Premiera, AP12
20:30 Poor Things – Romantic, SF, Dragoste, Avanpremiera, IM18
21:00 Klaus & Barroso – Comedie, Normal, AP12

spot_img
spot_img
- Advertisement -

Ultimele știri