14 aprilie 2024
Zona zeroEu știuProgram Happy Cinema Bacău

Program Happy Cinema Bacău

Vineri,15 Septembrie
13:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
13:30 The Muckles – The Quest for a New Home – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
14:00 Spycies – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, SF, Normal, AG
14:30 StarDog and TurboCat – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
15:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
16:00 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
16:30 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
17:30 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
17:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
18:10 Master Gardener – Thriller, Normal, N15
18:30 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
19:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
20:00 My Big Fat Greek Wedding 3 – Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
20:30 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
21:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
21:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
22:00 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15

Sâmbătă,16 Septembrie
10:30 StarDog and TurboCat – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
11:00 The Muckles – The Quest for a New Home – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
11:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
12:00 The Muckles – The Quest for a New Home – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
12:30 StarDog and TurboCat – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
13:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
14:00 Spycies – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, SF, Normal, AG
14:30 My Big Fat Greek Wedding 3 – Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
15:00 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
15:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
16:00 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
16:30 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
17:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
17:30 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
18:10 Master Gardener – Thriller, Normal, N15
18:30 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
19:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
20:00 My Big Fat Greek Wedding 3 – Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
20:30 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
21:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
21:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
22:00 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15

Duminică,17 Septembrie
10:30 StarDog and TurboCat – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
11:00 The Muckles – The Quest for a New Home – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
11:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
12:00 Spycies – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, SF, Normal, AG
12:30 StarDog and TurboCat – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:00 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
13:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
14:00 Spycies – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, SF, Normal, AG
14:30 My Big Fat Greek Wedding 3 – Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
15:00 ABBA: The Movie – Fan Event – Documentar, Muzică, Premiera,
15:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
16:00 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
17:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
17:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
17:30 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
18:10 Master Gardener – Thriller, Normal, N15
19:00 My Big Fat Greek Wedding 3 – Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
19:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
20:00 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
20:30 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
21:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
21:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15



Luni,18 Septembrie
13:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
13:30 The Muckles – The Quest for a New Home – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
14:00 Spycies – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, SF, Normal, AG
14:30 StarDog and TurboCat – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
15:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
16:00 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
17:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
17:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
17:30 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
18:10 Master Gardener – Thriller, Normal, N15
19:00 My Big Fat Greek Wedding 3 – Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
19:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
20:00 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
20:30 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
21:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
21:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15

Marţi,19 Septembrie
13:00 The Muckles – The Quest for a New Home – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
13:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
14:00 Spycies – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, SF, Normal, AG
14:30 StarDog and TurboCat – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:00 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
15:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
16:00 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
16:30 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
17:00 My Big Fat Greek Wedding 3 – Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
17:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
18:10 Master Gardener – Thriller, Normal, N15
18:30 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
19:00 ABBA: The Movie – Fan Event – Documentar, Muzică, Premiera,
19:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
20:30 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
21:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
21:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
21:30 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15

Miercuri,20 Septembrie
13:30 The Muckles – The Quest for a New Home – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
13:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
14:00 Spycies – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, SF, Normal, AG
14:30 StarDog and TurboCat – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
15:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
16:00 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
17:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
17:30 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
17:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
18:30 My Big Fat Greek Wedding 3 – Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
19:00 All Fun and Games – Horror, Thriller, Avanpremiera, N15
19:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
20:00 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
20:30 Expend4bles – Acţiune, Aventuri, Război, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
21:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15

Joi,21 Septembrie
13:30 The Muckles – The Quest for a New Home – Animaţie, Aventuri, Familie, Normal, AG
13:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
14:00 Spycies – Acţiune, Animaţie, Comedie, Familie, SF, Normal, AG
14:30 StarDog and TurboCat – Animaţie, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:30 The Jungle Bunch 2: World Tour – Animaţie, Aventuri, Normal, AG
15:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
16:00 The Equalizer 3 – Acţiune, Crimă, Thriller, Normal, N15
17:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
17:30 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
17:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
18:30 My Big Fat Greek Wedding 3 – Comedie, Dramă, Romantic, Dragoste, Normal, AP12
19:00 All Fun and Games – Horror, Thriller, Avanpremiera, N15
19:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15
20:00 The Nun II – Horror, Mister, Thriller, Normal, N15
20:30 Expend4bles – Acţiune, Aventuri, Război, Thriller, Avanpremiera, AP12
21:00 A Haunting in Venice – Crimă, Dramă, Mister, Premiera, AP12
21:30 After Everything – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, N15

spot_img
spot_img
- Advertisement -

Ultimele știri