ActualitatePoliţiştii băcăuani au oferit daruri copiilor colegilor lor plecaţi prea devreme dintre...

Poliţiştii băcăuani au oferit daruri copiilor colegilor lor plecaţi prea devreme dintre noi

În această perioadă, polițiștii Inspectoratului de Poliție Județean Bacău au organizat și desfășurat o serie de activități în spiritul sărbătorii de 1 IUNIE, menite să aducă zâmbete și bucurie copiilor.

Politiştii s-au mobilizat pentru a oferi o mică bucurie copiilor colegilor lor care, din păcate au plecat prea devreme dintre noi.

Entuziasmați, cei mici s-au bucurat de cadourile primite.





spot_img
spot_img