HomeNewsUrmărit național depistat de polițiști

Urmărit național depistat de polițiști

La data de 22 noiembrie a.c., polițiștii din cadrul Poliției Orașului Buhuși au depistat un bărbat de 30 de ani, din localitate, urmărit la nivel național.

Pe numele acestuia a fost emis un mandat de executare a pedepsei închisorii de către Judecătoria Buhuși, fiind condamnat la 1 an și 162 de zile de închisoare pentru săvârşirea infracţiunii de furt calificat.

Cel în cauză a fost condus de polițiști și încarcerat în Penitenciarul Bacău.





Alte titluri
Alte titluri

Ultimele știri