Incepând de marti, 1 martie, traseul 22 al autobuzelor Transport Public din Bacau se prelungeste pâna in fata Hipermarketului Selgros.
In fiecare ora, la fix si la si jumatate, autobuzele vor ajunge si la Selgros, restul curselor având, ca de obicei, capatul de linie pe strada Aprodu Purice.